Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası Hediye internet Kazanma yolları

11.08.2018
573
A+
A-
Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası Hediye internet Kazanma yolları

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası kapsamında Vodafone binlerce abonesine 2018 yılıda hediye internet dağıtmaya hazırlanıyor. Siz de Vodafone abonesiyseniz ister faturalı ister faturasız olun Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Paketine sahip olacaksınız. Vodafone’nun Geleneksel şekilde geçmiş yıllarda uyguladığı gibi bu Kurban Bayramında da bayrama özel Hediye internet kazanma kampanyası düzenlemiştir. Bu Bayramı bayram havasında geçireceğiniz vodafone abonelerine özel Hediye internet paketi kazama yolları bu yazıyla sizlere sunuluyor, mutlaka okumalısınız. Bedava internet paketin olsun istiyorsan bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Vodafone Hediye internet arayan herkes Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyasını kaçırmasınlar diye sizler için araştırdık. Bu yazı diğerlerinden çok farklı olacak. Geçtiğimiz yıl bayram özel kampanyalarında 20 GB Bedava internet kullanım hakkına varan kampanyalar düzenlemiştir. Vodafone bu yıl yine aynı miktarda internet hediye edeceğini şanslı olan müşterilerine 1 aylık sınırsız internet ve sınırsız konuşma hakkı tanımlanacağına dair çalışmalar söz konusu.

Vodafone kurban Bayramı Kampanyası Bedava internet kazama yolları ve Hediye internet veren uygulamalar ile 2018 kurban bayramı bayram tadında. Beleş internet kazanan herkes bayramda bedava internet kullanıyor. 1 GB vodafone bedava internet kazanma yolları. 2 GB Vodafone Hediye internet kazanma yolları.

Vodafone-Kurban-Bayramı-Bedava-internet-Kampanyası-2018

Vodafone Hediye internet Kazanma yolları nelerdir?

Çağımızın artan internet ihtiyacından ve internet maliyetlerinin vatandaş açısından yüksek olması herkesi Bedava internet Kazanma Yolları arayışına sürükledi. Son zamanlarda internette yapılan en çok aramalar;

Vodafone Bedava internet Kazanma yolları

Vodafone Hediye internet Kazanma yolları

Vodafone Bedava internet Nasıl yapılır?

Vodafone Hediye internet veren uygulamalar nelerdir?

Vodafone Yanımda Bedava internet nasıl kazanılır?

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Nasıl yapılır?

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi,

Son zamanlarda internette Bedava internet paketi Kazanma yolları arayan milyonlarca mobil hat kullanıcıları bu tarz soruları aratmışlar. Bizde bu konuyu ele alarak hediye bedava internet paketleri ve en uygun tarifelerin yer aldığı bir çalışmayı sizler için yaptık. İnternet Paketin yoksa ve acil internet arıyorsan işte seni içi ücretsiz internet paketi kazanma şansı. Bedava internet Kazanma Şansı için bu yazıyı sonuna kadar okuyun ve paragraflar arasındaki önemli bilgilere kulak verin. Bu yazı şuana kadar internetten okuduğunuz ve uyguladığınız yolları unutturacak.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone Türkiye’de alt yapı çalışmaları ve internet alanında göstermiş olduğu gelişmelerle kendisini Türkiye’ye ve tüm müşterilerine kanıtlamış bir GSM firmasıdır. Faaliyet göstermeye başladığı ilk yıllardan bugüne kadar kendi vizyonunu korumuş ve en çok müşteri ilişkilerine önem vererek bu doğrultuda adım atmıştır. Bugüne kadar düzenlediği kampanyalarda her zaman Müşterinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası da yine geçtiğimiz yıllardaki Bayram Kampanyalarından alınan olumlu geri dönüşler doğrultusunda düzenlenmesi planlanan bir kampanyadır. Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası bu bayramda sizlere hediye internet paketleri kazandırmanın dışında hediye konuşma hediye sms, bedava mesajlaşma hakları da tanımlayacağı planlanıyor.,

vodafone kurban bayramı bedava internet paketi kampanyası 2018 yılı hediye internet kazanma yolları ile Vodafone aboneleri bedava internet kazanmaya devam ediyor. Vodafone en uygun tarifeler internet paketin adresinde.

Vodafone-kurban-bayramı-bedava-internet-kampanyası-2018

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet nasıl yapılır?

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet kampanyasına katılmak için ister Vodafone Faturalı ister Vodafone Faturasız ol. Vodafone tüm aboneleri için Kurban Bayramı hediyesi bulunduruyor.

  • Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası kapsamında bazı abonelerine 1 hafta geçerli 500 dakika konuşma hakkı tanımlıyor.
  • Bazı abonelerine 1 gün geçerli 500 dakika hediye konuşma hakkı tanımlıyor. Hediyeleri kullanmaya size gelecek onay mesajının ardından başlayabilrsiniz.
  • Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasını Android ya da İOS yazılmı bulunan mobil cihazınıza indirin.
  • İndirmek için PlayStore veya AppStore kullanabilirsiniz.
  • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın > Bana Ne Var kısmına girin > Hediyenizi seçin

Vodafone 2 GB Bedava internet Kampanyası – Bayram Özel

  • Vodafone Self servis veya Yanımda uygulaması kullanarak 2 GB bedava internet kazanma şansınızda var. Nasıl mı hediye internet kazanılır? Çok basit Vodafone Self servis veya Vodafone Yanımda uygulaması ile TL Yükleyerek anında Cebinize 2 GB hediye internet yüklensin. Bu kampanyadan hem faturalı hemde faturasız müşteriler yararlanabileceklerdir.

Vodafone 50 GB Bedava internet Kazan

Eğer evde internet kullanıyorsanız ve Vodafone Supernet ev müşterisi iseniz 50 GB Bedava internet paketi sizin demektir. Nasıl mı? Hemen yeni bir SIM kart alın. Yeni bir SIM kartı aldığınız takdirde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 50 GB internete sahip olabilirsiniz. Üstelik tam 90 gün boyunca kullanabilirsiniz hem cebinizden hem evden kullanabileceğiniz bu fırsattan faydalanın.

Vodafone 100 MB Bedava internet Paketi

Vodafone 100 MB Bedava internet Paketin olsun istiyorsan Vodafone Yanımda uygulamasına girerek bana ne var demen yeterli. Giriş yaptıktan kısa bir süre sonra hediye internet paketin cebine yüklensin. Mobil hattınıza tanımlanacak olan hediye internet bilgisi için size sms yolu ile bilgilendirme mesajı mutlaka atılacaktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var derseniz her hafta pazartesi ile pazar günleri arasında bedava 100 MB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet kampanyası. Bedava internet veren uygulamalar. Hediye internet 2018 kampanyaları ile ilgili bilgiler.

Vodafone-bedava-internet-kampayası-hediye-internet-kazanma-yolları-2018

Vodafone 500 MB internet paketin bana ne vardan hediye

Vodafone 500 MB internet paketin olsun istiyorsan bana ne var demen yeterli. Bir kaç dakika içinde hediye internet paketin cebine yüklensin. Hattınıza tanımlanan internet bilgisi için size sms yolu ile bilgilendirme mesajı mutlaka atılacaktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var derseniz her hafta pazartesi ile pazar günleri arasında bedava 500 MB internet kazanabilirsiniz. bir gün boyunca kullanabileceğin 500 MB internet paketin cebine yüklesin istiyorsan hemen yanımda uygulamasına giriş yap ve kazanmaya başla.

Vodafone-bedava-internet-paketi

Vodafone E-Fatura 1 GB bedava internet paketin hediye

Vodafone abonesi isen ve 1 GB Bedava internet Paketin olsun istiyorsan hiç zaman kaybetmeden bu yazıyı dikkatlice oku. Hediye 1 GB internet Paketi kazanma yolunu uygula. Vodafone’un hediye ettiği 1 GB Bedava internet Paketini 15 Gün Boyunca kullanabileceksiniz E-faturaya veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler. “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Vodafone 1 GB kullanım hakkınız cebinize gelecek onay mesajı ile kullanıma açılır. Güle güle kullanın ve bu bayram sevdiklerinizle internetten gönül rahatlığı ile konuşun diye Vodafone var.

1 GB Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone hattınıza TL yükleyerek paket satın alma veya fatura ödeme ile 11 TL harcama yaparak 5 gün geçerli 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. harcadıkça kazanacağınız bu kampanya zaten gün içinde yapmış olduğunuz internet, dakika ve SMS kullanımlarınızla birlikte 11 TL harcama yapıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın işte bedava 1 GB internet paketi kazanma fırsatı budur.

4.5G Hediye 2 GB Bedava internet Vodafone 2018

4.5G’ye geçen müşterilere özel 2 GB hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. “4.5G” yazıp 4545’e kısa mesaj atarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Gelen onay mesajın ardından hediyeniz hattınıza tanımlanır.

4.5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan

4.5G’ye geçiş sağlayan kullanıcılar ve uyumlu SIM kart alan mobil hat kullanıcıları 1 GB kazanıp hattınıza tanımlatabilirsiniz.30 gün boyunca kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Esra dedi ki:

    Çok faydalı oldu teşekkürler