Vodafone Red Aile İndirimleri

19.06.2018
827
A+
A-
Vodafone Red Aile İndirimleri

Vodafone Red Aile İndirimleri

Vodafone Red tarifleriyle müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vodafone işte bu kez aile indirimi fırsatıyla tariflerini müşterilerine sunuyor.

İşte Vodafone Red tarifleri ve aile indirimi fırsat detayları ve Aile İndiriminden yararlanırsam

ne kadar öderim sorularınızın cevapları:

 

Vodafone Red Aile İndiriminden Nasıl Yararlanabilirim?

2 aile üyesi de Vodafone Red’e yeni gelirse, 2. Red’li %30 indirimden yaralanabilir.

2 aile üyesinden biri mevcutta Vodafone Red sahibi ise, Vodafone Red’e yeni geçen aile üyesinin, Red hattını %30 varan indirimlerle satın alabilirler.

2 aile üyesinden biri mevcutta Vodafone faturalı hat sahibi, Vodafone Red’e yeni geçen aile üyesinin, Red hattını %30 indirimlerle satın alabilirler.

Vodafone Red Pass Aile Kampanyası Esasları

Fiyatlara Vodafone tarafından KDV ve ÖİV dahildir.

13 Eylül itibari ile Red 8 tarifesi de kampanya kapsamında %30 indirim alabilirsiniz.

Kampanya kapsamına Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifesi girmektedir.

Kampanya kapsamında Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifesi %30 indirim alabilirsiniz.

Kampanyaya katılım Vodafone aktif bireysel müşterisi bir aile bireyinin referans olması durumunda geçerli olmaktadır. Red Pass Aile kampanyasından yararlanan bir müşteri başkasına referans olamaz. Faturasız tarifede yer alan bir müşteri Faturalı Tarifeler için referans olamaz. Red Pass kampanyasından yararlanan bir kişiden referans alınarak Red Pass kampanyasına dahil olunduğu tespit edildiği takdirde müşterinin kampanyası tek taraflı olarak iptal edilir.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilirsiniz.

Kampanya 12 aylık “iki dönem”den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer.

İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.

Tarifeye dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

Bir numaranın referansıyla aynı anda maksimum 1 hat yararlanabilir. Bir numara farklı işlemlerde olmak suretiyle aile kontrolü sağlandığında birden fazla kişiye referans olabilir.

Aynı ailede olma kontrolü; aynı nufüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmayı gerektirir.

Size Vodofone Red tarifeleriyle ilgili bu önemli bilgileri verdikten sonra diğer bir önemli hatırlatmayı yapmak isteriz. Vodafone Yanımda’yla tüm Vodafone Red ayrıcalıkları cebinde bulabilirsiniz. Peki bu ayrıcalıklar ne ? Vodafone Yanında’yla kalan haklarınızı ve faturanızı takip edebilir, size özel Red ayrıcalıklarından yararlanabilir, her hafta sürpriz hediyeler kazanabilir, internetiniz bittiğinde tek tıkla ek paketini alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.