Yıllık İnternet Kampanyası – KKTC Telsim

30.06.2018
308
A+
A-
Yıllık İnternet Kampanyası – KKTC Telsim

Yıllık İnternet Kampanyası

Yıllık İnternet Kampanyası nedir?

Yıllık İnternet Kampanyası KKTC Telsim’den Super İnternete Super kampanya, Bilgisayar,cep telefonu ve tabletlerde kullanılabilen 5 GB tan 20 GB+ a kadar kullanım sağlayan 3G super internet kampanyasıdır. İnternet paketi 12 aylık taahhütle her ay yenilenecektir.Yıllık İnternet Kampanyası herkesi sevindirdi. Tüm ada halkınnın hizmetine sunnulan Yıllık İnternet Kampanyası cebinizi düşünürken internet kullanımınızıda kısıtlamıyor.

Yıllık İnternet Kampanyası’na Nasıl Kayıt olurum?

Yıllık İnternet Kampanyası için En yakın Telsim Shop’unuzu ziyaret ederek, yada 444 0542 numarasından Çağrı merkezi üzerinden kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Ne zaman kullanmaya başlarım?

Internet paketleri anlık olarak tanımlanmaktadır.

Kalan kullanımlarını nasıl öğrenebilirim?

Kalan kullanımları öğrenmek için DURUM yazıp 2121’e göndermeniz yeterlidir.

Yıllık İnternet Kampanyası’ndan kimler yararlanabilir?

Yıllık İnternet Kampanyası’na katılım için her hangi bir sınır ya da kısıtlama yoktur. Faturalı veya faturasız olarak yeni bir Telsim hat aktivasyonu yapılarak kampanyadan yararlanılabileceği gibi, mevcut Telsim hattınıza da 12 Ay taahhüt ile süper internet kampanyasının süper fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

12 Ay taahhüt ile ekteki paketleri almanız durumunda geçerlidir.Faturasız aboneliklerde 12 Aylık ücret peşin ödenir

Yıllık İnternet Paketleri
5 GB (Türkiye’de de geçerli)
5 GB+ (Türkiye’de de geçerli)
10 GB (Türkiye’de de geçerli)
10 GB+ (Türkiye’de de geçerli)
15 GB (Türkiye’de de geçerli)
20 GB+ (Türkiye’de de geçerli)

İnternet Plus paketleri hergün 02:00-08:00 arasında sınırsız kullanım hakkı sağlar.Herhangi bir Kota uygulanmaz ve Kullanılan data mevcut kotanızdan düşülmez.

Kullanım kotası dolduğu zaman, yeni internet paketi başlayana kadar, paket aşımlarım nasıl ücretlendirilir veya internet paketi nasıl alınabilir?

Faturalı hatlar için internet kota aşım ücretleri şu şekildedir: 1 GB’a kadarki internet kullanımında her 100 MB kullanımı 9 TL olarak ücretlendirilir, 1 GB / 90 TL’lik aşımın sonrasında ise her 1 GB kullanım ücreti 10 TL olarak ücretlendirilir. Standart aşım tarifesinden ücretlendirmek istemiyorsanız *2121# tuşlayıp arama yaptıktan sonra ek paketlerimizden istediğiniz paketi seçip satın alabilirsiniz veya 7/24 hizmet veren Telsim Müşteri Hizmetleri numarası 548 ‘i arayabilir ya da size en yakın Telsim Shop’u (https://www.kktctelsim.com/telsim-shop-listesi) ziyaret edebilirsiniz.Türkiye’de ek bir ücret ödemeden internet paketinizi kullanabilirsiniz. Paket kapsamında internet kullanım hakkınız sona erdiğinde standart aşım tarifesinden ücretlendirilirsiniz.

Yurtdışında internet kullanımlarında roaming ücretleri geçerlidir.

KKTC Telsim – Yıllık İnternet Kampanyası Ücretleri

Yıllık İnternet Paketleri Fiyat
5 GB (Türkiye’de de geçerli)
39 TL
5 GB+ (Türkiye’de de geçerli)
49 TL
10 GB (Türkiye’de de geçerli)
48 TL
10 GB+ (Türkiye’de de geçerli)
69 TL
15 GB (Türkiye’de de geçerli)
58 TL
20 GB+ (Türkiye’de de geçerli)
89 TL

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.